Rowery Kross kolekcja 2013

Jak przystało na czołowego producenta, nie tylko na rynku polskim, ale i europejskim, Kross sukcesywnie rozwija swoją ofertę z roku na rok. Konkurencja nie śpi dlatego tak ważna jest nieprzerwana praca nad coraz to nowszymi modelami, rozwiązaniami czy nawet całymi liniami rowerów. Aby nie zostawać w tyle, a wręcz być o krok przed konkurencja Kross na sezon 2013 przygotował pełen wachlarz ciekawych modeli.

 

Dział R&D czyli Research and Development prężnie pracuje nad nowymi pomysłami i na owoce nie trzeba było długo czekać. Osoby w nim pracujące to pasjonaci którzy sami jeżdżą i to przekłada się ostateczne dzieło wychodzące spod ich rąk. Dzięki temu podejściu możliwe stało się przygotowanie ciekawych niespodzianek na nadchodzący sezon. Oto one:

Nowa kolekcja rowerów szosowych

Rowery Kross kolekcja 2013-Bez kategoriiPo krótkiej przerwie w produkcji rowery szosowe powracają do oferty Kross. Od razu z dużą pompą bo dostępne będą modele również carbonowe. W sumie linia szosowa zawierać będzie 4 modele. Połowa tańszych, opartych na aluminiowych ramach które mają stanowić kompromis między niską ceną a wysoką jakością i połowa opartych na ramach carbonowych które mogą sporo namieszać za sprawą wyjątkowo niskiej ceny, niespotykanej przy rowerach z carbonu. Wszystkie modele mają sportową geometrię, przemyślany osprzęt i wytrzymałe koła. Będą wyśmienitym rowerem do treningów jak i również do startów w zawodach.

Nowa linia rowerów miejskich

Seria Urban wiele znaczy dla Krossa. Proekologiczny trend zatacza coraz szersze kręgi, coraz więcej osób zamiast samochodu wybiera rower jak środek transportu po mieście i aby tym wszystkim osobom pomóc, Kross tworzy coraz to ciekawsze propozycje rowerów miejskich.

Rowery Kross kolekcja 2013-Bez kategoriiNa rok 2013 do kolekcji dołączyły dwa zupełnie nowe modele Inzai i Seto a składane rowery z serii Flex zostały poprawione i są jeszcze łatwiejsze w użytkowaniu. Dwa nowe rowery to hybrydy roweru crossowego z miejskim. Są szybkie, zwinne i jednocześnie prezentują się wyjątkowo dobrze. Wyposażone w silne hamulce hydrauliczne, sportową geometrię i duże koła idealnie wpasowują się w pośpiech panujący w miejskiej dżungli

Nowe rowery MTB 29”

Rowery Kross kolekcja 2013-Bez kategoriiDział R&D wiele pracy włożył w ulepszenie serii rowerów MTB na dużych kołach. Ogrom atutów tych maszyn przekładający się na nieprzerwanie rosnącą popularność nie mógł pozostać bez odnotowania. Nowe modele trafiają w gusta niemal każdego klienta. Począwszy od nowych modeli z najwyższej półki opartych na niezwykle dopieszczonych ramach carbonowych i wyposażonych w części z najwyższej półki po trzy nowe modele na ramach aluminiowych które dzięki przystępnej cenie i sprytnie dobranemu osprzętowi dają możliwość spróbowania swoich sił początkującym rowerzystom na kołach 29”.

Możliwość komentowania jest wyłączona.